| KimHyunAh a întrebat:

Imi spuneti si mie ce trebuie sa fac ca sa imi apara la traducator exact semnele care le folosesc japonezii si coreenii pentru ca mie imi apare doar niste simpel patrate. si cand caut pe net pe alte site`uri tot asa imi apare si vreau si eu sa vad ce insemna [sunt o fata kpop si jrock]

1 răspuns:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Pentru a vede altceva decât acele pătrăţele trebuie să instalezi pachetul de limbi care vine cu un windows. Niciodată nu am încercat, dar ar trebui să fie pe un cd cu windows şi o opţiune de a instala language packul care nu este instalat automat.