| Daniel9988 a întrebat:

Imi vine sa mor de rusine...Am facut o gafa mare de tot. Dupa ce am vorbit cu un coleg la telefon, nu am bagat de seama ca nu am incheiat apelul si am injurat de cateva ori(eram nervos pentru. ca era trecut de ora 7 seara si eu trebuia sa ma intorc la birou). Cred ca m-a auzit...Ce pot sa fac? Vreau sa spun ca nu vb. urat de felul meu, dar atunci chiar am folosit niste cuvinte oribile.Macar sa uit.Am atac de panica, sunt foarte emotiv.

8 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Daca vezi schimbare in atitudine sau apropouri poti sa il abordezi si sa iti ceri scuze. Faptul de a face acest lucru arata ca esti o persoana ca ii trateaza cu demnitate pe altii. Mai bine invinge raul prin bine.

| WaterDrop a răspuns:

Poti inventa orice ca si motiv pentru acele injuraturi: mai erai cu cineva, s-a intamplat ceva, ai sindromul Tourette, etc.

| Daniel9988 explică (pentru WaterDrop):

Nu vreau sa ii amintesc din nou. Vreu ca eu sa uit.

| WaterDrop a răspuns (pentru Daniel9988):

Ai nevoie de Iisus in viata ta.

| Bacemi a răspuns (pentru WaterDrop):

Stai să ghicesc. Tu ești Iisus? Eu n-am trimis pe nimeni.

| WaterDrop a răspuns (pentru Bacemi):

Shhh, inca ma cauta 12 persoane care nu accepta usor despartirile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia un calmant inainte sa iti dai duhul pentru nimic.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Poti sa stai linistit nu ai de ce sa te agiti asa.Îi spui intr-o zi ca erai stresat si te deranja totul nu numai persoana lui.