| anonim_4396 a întrebat:

Imi ziceti si mie o parere, sau ceva idei. despre tumblr-ul meu? :3 http://we-infinity-love.tumblr.com

4 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Nașpa.
Plus că e nu e un site de promovare. Știu că asta intenționai.

| anonim_4396 explică (pentru FadetoBlack):

Nu,... nu asta intentionam deloc happy il am de 3 luni, si chiar nu-mi pasa de cati follow-eri am, doar dau reblog la pozele care mi le place ca sa le am undeva cand o sa am nevoie de ele... am cerut doar o parere asa din simpla curiozitate, Nu vreau like-uri, follow-eri. pur si simplu, doar o parerewinking

| Varsson a răspuns:

E frumos, mie imi place!

| anonim_4396 explică (pentru Varsson):

Mulțumesc happy