| supremxxxoxo a întrebat:

Important-Salut! Am luat de la Nivea sampon si balsam Hydro Care si nu este bun pentru mine(baiat). Am un par uscat,fara matreata. Vreau sa ma rad in cap,si cred ca este uscat si din cauza scalpului. Ce sampon barbatesc sa folosesc pentru a imbunatati scalpul pentru a creste un par mai frumos,si dupa ce scalpul este vindecat ce sampon si balsam sa folosesc pentru a avea un par matasos, lucitor, frumos? FUNDA VOT

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Head & showlders

| Xenya a răspuns:

Eu folosesc Clear (sampon), iar de balsam nu am nevoie. Poti incerca si tu.

| supremxxxoxo explică:

Head and shoulders nu este pentru mine, insa clear nu am folosit, ce sa folosesc de la clear pentru a imbunatati scalpul pentru a face un par mai frumo