| supremxxxoxo a întrebat:

Important-Salut! Am luat de la Nivea sampon si balsam Hydro Care si nu este bun pentru mine(baiat). Am un par uscat,fara matreata. Vreau sa ma rad in cap,si cred ca este uscat si din cauza scalpului. Ce sampon barbatesc sa folosesc pentru a imbunatati scalpul pentru a creste un par mai frumos,si dupa ce scalpul este vindecat ce sampon si balsam sa folosesc pentru a avea un par matasos,lucitor, frumos? FUNDA VOT

4 răspunsuri:
| supremxxxoxo explică:

Ceva ce pot cumpara de la magazinele-hypermarket,ceva gen Head Shoulders, Nivea, Clear, Dove, Schawma...

| oOoAndreeaOoO a răspuns:

Pai eu iti recomand head&shoulders. E samponul nr.1 in lume. Si eu il folosesc dar cam la fiecare 1-2 saptamani intotdeauna il schimb, dar tot head&, apoi te clatesti bine si poti folosi un balsam sau ceva tratament de la Gerovital Plant. putin mai scump dar sunt foarte bune produsele de aceasta firma. happy Sper ca te-am ajutat. big grin

| supremxxxoxo explică (pentru oOoAndreeaOoO):

Am folosit head and shoulders. Ultimul a fost volum si nu imi dadea nici un pic de volul, altul a fost mentol si nu simteam prospetime, citrice tot la fel. Nu sunt bune pentru mine!

| supremxxxoxo explică (pentru supremxxxoxo):

Nu imi dadea volum