| bleakk a întrebat:

In ce constau testele IQ? Reflecta cu adevarat realitatea? Asa-zisa inteligenta a individului? Cum se puncteaza?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand treci testul psihologic si medical pentru angajare ai un iq mai bun decat orice tanar care invata la cambridge

| frostxtq a răspuns:

Testele IQ consta in intrebari care teoretic reflecta inteligenta unei persoane. Cele de pe internet nu prea reflecta realitatea. Pentru un test IQ real ar trebui sa gasesti un specialist si bineinteles ca sunt contra-cost.