| Liviu321 a întrebat:

In ce licee vreti sa dati( Cei din Bucuresti)?

6 răspunsuri:
| roZatoare a răspuns:

Ma gandeam la sincai, viteazu sau cosbuc ( inca nu m-am hotarat care sa fie primul )dar acum sa vedem cu examenele, tu unde vrei?

| Liviu321 explică (pentru roZatoare):

Eu sunt a 11 in Rosettiwinking

| roZatoare a răspuns (pentru Liviu321):

Oh...cum e pe acolo?

| Liviu321 explică (pentru roZatoare):

Se invata destul de mult. Si despre elevi iti pot spune ca sunt multi rockeri si tristi de genul asta. Daca si u esti rockeritza e bine, daca nu, esti ca mine o sa te plictisesti.

| roZatoare a răspuns (pentru Liviu321):

Ce-i drept ascult rock, imi plac unele melodii nu am ce face, ma rog in general ascult toate genurile de muzica, insa nu pot sa zic ca sunt trista, incerc cat de cat sa fiu vesela, sunt sigura ca sunt si oameni normali. profesorii sunt duri?

| Liviu321 explică (pentru roZatoare):

Asa si asa, adica eu cel putin doar la mate am probleme, avem un profesor dur cu adevarat. Pe primul semestru mi-a iesit 4 iar pe al 2 lea 7. Dar sunt si profesori buni care stiu sa predea calumea.