| chiftelutacrocanta a întrebat:

...In ce oras locuiti?

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Barlad.

| AvalohAlyn a răspuns:

Eu nu sunt de pe acest pamant, eu locuiesc intr-o alta galaxie, intr-o lume mult mai frumoasa, dezvoltata si magnifica.Si va vizitez regulat, mai ales pe acest site...pentru ca a fost o vreme cand am locuit si eu pe Terra, acum milioane de ani... oricum poate o sa descoperiti lumea minunata in care traiesc si alte civilizatii, eu nu va pot spune decat sa ''fiti pe pace''.

| dannys a răspuns:

Craiova happy

| RAY a răspuns:

Timisoara -nord

| Anonimuserr a răspuns (pentru RAY):

Calea sagului e departe de tine?

| RAY a răspuns (pentru Anonimuserr):

Calea sagului tot nord e nu? azi am fost acolo imi spunea gps nord

| Anonimuserr a răspuns (pentru RAY):

Păi nu ştiu. Tu ştii, eu nu sunt din Timişoara.
,, Azi în Timişoara mâine în toată ţara"

| RAY a răspuns (pentru Anonimuserr):

Da man langa calea sagului stau, Timisoara e mare in acesti 2 ani atatea strazi am batut, atatea cartiere

| Anonimuserr a răspuns (pentru RAY):

Pe hartă din câte văd începe de la sud şi se termină la Gara CFR Timişoara Nord.

| RAY a răspuns (pentru Anonimuserr):

La mine apune soarele desi stau un pic si spre vest, nu-mi place ca rasare cand ma trezeste din betie dimineata

| T0T a răspuns:

Narnia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

în Honolulu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anberlin big grin.

| AdrianVoicu a răspuns:

Bacau

| Stormtrooper a răspuns:

In prea-sfintita capitala a tarii Romania.