| Baumgartner_Vicky_1967 a întrebat:

In ce zodie este cineva nascut in 21 decembrie?

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Capricorn.

| LenoreVoldaren a răspuns:

Săgetător.

| Liviu a răspuns (pentru LenoreVoldaren):

E clar, te pricepi la zodii laughing

| LenoreVoldaren a răspuns (pentru Liviu):

Nu am zis eu așa ceva. rolling on the floor

| Liviu a răspuns (pentru LenoreVoldaren):

laughingE capricorn nu sagetator big grin

| LenoreVoldaren a răspuns (pentru Liviu):

Bine, bine am înțeles! Da ce-mi pasă mie?! laughing

| Liviu a răspuns (pentru LenoreVoldaren):

Uhm,alintata mica ce esti laughing daca nu iti pasa, numai raspunde sa faci puncte ca de aia iti sterg oameni raspunsurile laughing ca te trag de codite.

| LenoreVoldaren a răspuns (pentru Liviu):

Da să știi că sunt o alintată mică! big grin Am răspuns în grabă, am două prietene ambele născute pe 18 respectiv 19 decembrie și sunt zodia săgetător. Credeam că pe 21 tot săgetător e. Și faza cu ștersul răspunsurilor este din vina mea, că am răspuns la întrebări la care nu trebuia să răspund, gen ''făcutul temelor''. Clear?

| Liviu a răspuns (pentru LenoreVoldaren):

Uhm,nici un clear, daca vrei sa vb despre zodii da idd tau thinking

| rrrrea a răspuns:

Google ti.ar fi mai folositor...dar e sagetator