| anonim_4396 a întrebat:

Pe 5.01. 2013 este ziua mamei mele si nici acum nu stiu ce cadou sa ii cumpar imi dati niste idei? Funda happy

Răspuns Câştigător
| xBebee a răspuns:

Heii, La multi ani pentru mama ta.
In principiu, gestul conteaza si sentimentele cu care sunt daruite.
As avea ceva idei
-un buchet mare de flori
-un bibelou [amuzant sau nu]
-o bluza
-o vaza de flori
-un mixer
-un album cu cee mai frumoase momente
-farduri
-ruj
-cercei de argint
-lantisor de argint nu de aur ca e scump
-o cana [care sa fie doar a ei]
-un parfum [de care stii tu ca ii place]
-o esarfa
-o bratara dde argint
-o rama in care sa fie poza cu familia
-o fusta
-un set de sstilouri /pixuri [daca la servici sta la birou]
-un set de farfurii
-un set de cescute de cafea
-un set de tacamuri
-un hanorac [elegant gen plovaras]
-o noua vopsea
-un set de 10 culori de oja
-ii faci rost de o sedinta la SPA
-o husa noua de telefon
-etc. [tu o cunosti mai bine sdi stii in general ce ii place]

Mamei mele ii place mai mult ceva facut de mine decat cumparat precum
-o felicitare
-o cutie de bijuterii[ din cateva lemne, pe care le pictezi]
-o perna [iti trebuie material si vata, multaa vata, materialul il tai dupa modelul pe care il vrei, il cosi dar lasi o parte necusuta, pe care vei baga vata pui toata vata acolo cam vrreo 5 pachete, cosi si acea parte si gata]

Bafta... si la multi ani inca odata.==Funditssa

4 răspunsuri:
| LolaLoVeCrazy a răspuns:

Ii poti lua un parfum..sau daca nu, ii poti lua o esarfa, un buchet de flori.dar oricum tu o cunosti cel mai bine si cred ca o sa gasesti ceva. good luckhappy

| Troll99 a răspuns:

In principiu ai putea sa gasesti o gramada de idei de cadouri aici: http://bit.ly/VkVMz6, dar daca imi spui ce buget ai pentru acest cadou, sigur te gasim ceva frumos :)

| Annayra2001 a răspuns:

Depinde ce stiluri are... poti sa-i cumperi un buchet de flori, o vaza, o cana cu cea mai buna mamica, un plus, ....multe