| Radu1 a întrebat:

In primul rand va salut pe toti. De cateva saptamani am observat sub globul ocular drept cateva vene proeminente. Acestea nu sunt vizibile decat daca imi trag in jos partea inferioara a pielii care acopera ochiul... ce ar putea fi? Va multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

În maxim o săptămână îți trece. Ce te alarmezi atâta? Mai aveți un pic și întrebați ce pățiți dacă v-a ieșit un coș straight face

| mdany a răspuns:

Imi apar si mie.Iar mie mi-au aparut si pe globul ocular in coltui.Depinde sunt multi factori care influenteaza respectivul lucru.

| Radu1 explică:

7h30

Nu trebuie sa fii ironic pentru ca am pus o intrebare de bun simt. Am spus ca venele respective se vad deja de cateva saptamani nu stiu de unde esti asa sigur ca vor trece in,, maxim '' o saptamana.
Sper sa-mi poata da cineva un raspuns care imi poate folosi!