| Balonaseplutitoare a întrebat:

In Romania sunt dulapioare din alea la liceu cum sunt in America sau Anglia?

4 răspunsuri:
| AC4S4 a răspuns:

In multe scoli, da. Acolo iti pui caiete/manuale sau alte lucruri ce nu le duci acasa, dar urmeaza sa le folosesti la orele viitoare.

| deeeaqq a răspuns:

Știu sigur că sunt în liceul internațional de info din București, în rest nu cred ca sunt.

| Justme1997 a răspuns:

Scoala generala 30 din Timișoara are

| Dyalema a răspuns:

Nu cred că sunt deoarece în România elevii își duc zilnic caietele și cărțile acasă. Acolo nu își iau decât strictul necesar iar restul rămân în dulap.