| stephanie_4322 a întrebat:

In ultimele luni, pe Dolce, postul Nickelodeon are doar dublare in limba romana nu si in engleza.Am inteles ca aceeasi problema este si pe UPC.Am sunat de cateva ori la Romtelecom si ultima data mi s-a spus ca ei nu pot face numic deoarece asa se transmite de la satelit. Ce pot sa fac pentru ca vreau NEAPARAT ca Nickelodeon sa fie iar pe engleza?

2 răspunsuri:
| Oti a răspuns:

Si eu am DolcehappySi nu cred ca mai poti face nimicstraight face

| HUD a răspuns:

Pune pe canalul Nickelodeon si apasa butonul care are un 'i'' pe el (de pe telecomanda) si vezi daca poti selecta limba romana.