| Arthur a întrebat:

În următoarea vacanţă unde aveţi de gând să plecaţi? (dacă plecaţi bineînţeles)

6 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Niciodata nu-mi planuiesc concediile cu mult timp inainte. anul asta imi este imposibil sa merg undeva, daca as putea as face o vizita in tara.

| Marii a răspuns:

Pai cred ca in vacanta asta de primavara stau acasa si dorm. happy

| maiabia1995 a răspuns:

Antalya poate sau Austria. Inca nu am fost acolo si vreau sa vad cum e:d

| BuBuLyNa a răspuns:

La mare e super fain(in delta dunarii la gura portitei)

| DenisaMetal a răspuns:

In Hawaii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plec mereu pentru ca urasc orasul in general. Undeva cit mai departe.