| inconscient a întrebat:

Hallu, dragilor! Cum va mai merge? Ce planuri aveti pentru vacanta asta? Aveti liste facute sau doar in minte? Ati fost sau sunteti deja undeva SAU aveti de gand sa plecati? Cand si unde? Cu cine? big grin xoxo

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Planuri mari, cel putin 2 sapt in afara tarii si vreo saptamana pe la noi la munte. Am fost deja vreo 3 zile la mare.

Răspuns utilizator avertizat
| oAaaNaa a răspuns:

Eu vara aceasta o sa ma duc la rude la Mangalia (la mare) si am sa stau vreo 2 saptamani si ceva (aproape 3, cred).
In rest,pana atunci,bataie cu apa,iesiri in oras,bicicleta, role, strand, faleza, la bazin etc.Sunt o gramada de modalitati prin care sa te distrezi vara.(nu uita, temele nu sut o solutie cand te plictisesti).

| inconscient explică (pentru oAaaNaa):

Da, dar totusi trebuie facute si acelea!

| oAaaNaa a răspuns (pentru inconscient):

laughing Dap.