| Joker3134 a întrebat:

Înafara de profesor de sport și instructor fitness ce meserii sportive mai găsești?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Președinte de ligă profesionistă de fotbal

...dar ai lăsat baltă ingineria?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe partea de fitness poti sa: faci videoclipuri YouTube legate de fitness, poti avea firma de suplimente sau de aparatura, poti fii ingrijitor la o sala sau chiar sa iti creezi sala ta. Pe partea de sport in general, cam acelasi lucru extrapolat la acel sport oricare ar fi el.

Dar daca urmaresti 100 de meserii tare mi-e ca nu nimeresti niciuna.