| Vlad132 a întrebat:

Incepe scoala sunteti fericiti cum va imbracati in prima zi?

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Daca o sa fie tot asa frig...
naibii ii mai arde de maimutaritlaughing
pai
-blugi
-adidasi
-o bluza cu maneca lunga(cred)
-o jacheta neagra

| Roxy a răspuns:

Nu prea is fericita ca trebuie sa ma apuc serios de invatat anul asta si am si niste colegi prostibig grin...pai cred ca ceva jeansi cu ceva tricou alb simplu. o bluza cu fermoar cu manecile sufulcate si cam atatbig grin...sau vad eu in ziua respectivalaughing

| Shinen a răspuns:

Cu niste blugi negrii pana, o camasuta cu alb si negru, si un hanorac in dungi.happy Aaa, si tenisi.big grin

| xlmpq a răspuns:

Suntem o pl, in blugi si in tricou

Răspuns utilizator avertizat
| Vlad132 explică:

Uniformalaughingn-am mai purtat din clasa aIV-a

| BiaBianca10 a răspuns:

Da, sunt fericita pentru ca mi-e dor de colegi...si in legatura cu imbracamintea.nu stiu cum anume ma voi imbraca... voi vedea.big grin

| faby10 a răspuns:

Nustiu cum o sa ma imbrac sunt destul de fericit ca nu mai ma plictisesc asa multtongue cred ca o sa am imbrac in blugi bluza mea de la versace si bikeiurile mele asa credtongue