| Sweetlikeacandy_8522 a întrebat:

Sunteti fericiti ca incepe scoala in curand?

Răspuns Câştigător
| PisicutaNebunatica a răspuns:

Pe o parte ma bucur ca o sa imi cunosc noi colegi dar pe alta ma gandesc iar la trezitul de dimineata, invatat, teme si nu ma prea bucur laughing

Un fel de balantahee hee

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nup straight face

| Nymphetamine a răspuns:

Intrebarea asta a venit ca un pumn in stomac.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Nu sunt înnebunită, dar sunt curioasă cum o să fie la liceu, cum sunt profesorii, colegii.E un nou pas, e normal să fiu puţin nerăbdătoare, dar eu aştept numai prima zi, nu tot anul.
Sayonara!

| Annd a răspuns:

Da.
Abia astept sa chiulesc.

| Anduuu a răspuns:

100% de acord cu @PisicutaNebunatica si mai adaug eu...mi-e frica de naveta cu autobuzul.mie imi vine raucrying

| XOXOyoXOXO a răspuns:

Pai da sunt fericita ca incepe pentru ca acum sunt la liceu si am ff mari emotiibig grin
si sunt trista ca iar incepe:teme, lucrarii, teze,...straight face
deci ...nu stiu cum sa ma exprim in cuvintelaughing

| Dỳdỳỳỳçutzä a răspuns:

Da dar nu sunt tocilara tongue