| AlexSalutir a întrebat:

Incerc sa cunosc oameni noi, este ca un fel de profil psihologic as putea spune pentru dezvoltare personala cat si a celorlalti si as dori câteva idei despre cum as putea sa atrag oamenii atât prin mod verbal cat si in scris, adică sa creez un mesaj scurt pe un tricou cum fac unii oameni pentru diferite scopuri gen "ofer imbrațişări gratuite". Cred ca ati inteles ideea, vreau parerile voastre. Dau funda, multumesc.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să cunoști un om, interacționezi cu el, faci ceva cu el. Astfel, mergi voluntar într-un ONG care ajută oameni. E plin de oameni acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta cu ofer îmbrățișări gratis e mișto răulaughing am mai întâlnit oameni prin București și e asa draguuuut. Mergewinking