| OoAdryoO a întrebat:

Deci..Pe 4 Februarie implinesc 1 an de relatie.Pana aici totul O.K.
Dar sunt in lipsa totala de inspiratie..aici interveniti voi.Va rog sa ma ajutati cu cateva idei.
M-am gandit sa merg in padure,mai ales acum cum a inceput putin ninsoarea,si mai ales stiu un loc frumos din care se va vedea orasul in fundal, sa incerc ideea aceea de a ma filma in timp ce tin in mana mai multe foi pe care sa fie scrisa povestea noasta,iar eu sa schimb foile rand pe rand, cred ca ati prins ideea.O melodie frumoasa pe fundal.La finalul filmuletului sa pun mici filmari cu prieteni nostri care sa isi spuna "parerea" sau sa ne faca diferite urari in cateva secunde.
Si pentru al lua prin surprindere as vorbi cu gasca lui sa ma ajute.Va aprecia mult asta dupa cum il cunosc eu.

Dar asta e una din ideile mele micute..Cred ca se poate si mai bine.Astept toooate parerile voastre, baieti daca ar putea sa isi dea si cu parerea cum li sar parea lor ca prietena se le "ofere" un astfel de cadou.

voi aprecia mult toate parerile voastre si daca le voi pune in practica va voi spune cum a iesit pana la urma :D

CEVA DE GENU` AR TREBUI SA ARATE.

...37932.html

6 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Nuu. Chiar e interesanta ideea. Eu nu m-am gandit la asta.
Eu zic sa o pui in aplicare pe asta. E foarte tare! Il vei surprinde cu siguranta!

| OoAdryoO explică (pentru MiruD):

Multumesc pentru parere! :*

| hellangel852 a răspuns:

Wow esti romantica, adica e frumos ce vrei sa faci, dar nu crezi ca ai sa-l impresionezi putin prea tare? numai tu esti in stare sa deci tu il cunosti.(nu te descurajez, imi place mult idea ta) ^.^

| OoAdryoO explică (pentru hellangel852):

Multumesc pentru parere si cred ca ai dreptate, am sa renunt la partea in care apar prietenii sai si cred ca am sa il fac acasa, deoarece vremea nu imi permite sa filmez afara.

| Florin_Dacian_1995 a răspuns:

Pai ai putea sa faci asta, e o idee buna. Dar s-ar putea sa nu i placa atat de mult. El vrea sa vada in primul rand, cat de mult ti la el. Ai putea sa mergi de exemplu pe marginea unui mal, intr-un loc unde sa fiti singuri. Sa nu va deranjeze nimeni.
In primul rand tu faci cum crezi doar sa vada ca ti la el.
Dar bravo tie ca gandesti atat de frumos. Bravo. Bafta in continuare.

| OoAdryoO explică (pentru Florin_Dacian_1995):

E o idee frumoasa si asta (ai putea sa mergi de exemplu pe marginea unui mal, intr-un loc unde sa fiti singuri) dar din pacate pe vremea asta nu prea vad ce am putea face acolo. sad