| Superior a întrebat:

Incercam sa facem bine pentru ca asa vrem si ne place,sau pentru ca stim ca daca uneori nu facem bine, va fi in dezavantajul nostru?

3 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Unii fac bine la altii fie pentru oamenii aceia sau fie din interes sau ca ar avea de castigat dupa asta, majoritatea oamenilor nu fac anumite lucruri bune decat daca primesc ceva in schimb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aş merge pe amandoua. Facem bine ca să găsim bine nimănui nu-i place să fie trist. Vorba aia 'ofera respect ca sa fi respectat la randul tau altfel vrei primi nesimtire.

Răspuns utilizator avertizat