| EndlessV a întrebat:

Vreau sa devin cantaret eu cu o prietena de-a mea, nu mai stim ce sa facem, noi facem canto. Si nu vrem sa ne punem asa de capul nostru pe YouTube, si nu stim cum sa facem sa fim auziti. Va rog ne da-ti o idee? Cea mai buna idee FUNDA!

Răspuns Câştigător
| iiFlower a răspuns:

Mmmm.
Daca faceti canto e numai bine.
Postati videouri pe youtube, fiti curajosi.Multi artisti si-au inceput cariera pe siteul ala.Nu se stie,poate va vede cineva,un producator ceva.happy
Va vede toata lumea, deci se pot aduna subscriberii. (abonatii la canalul vostru)!
Deci, mult succes!~

2 răspunsuri:
| Robby9812 a răspuns:

Eu zic sa va faceti curaj si sa va inscrieti la un concurs de talente de ex:vocea romaniei; x-factor sau romanii au talent atunci cand vor fi castinguri big grin...nu fiti pesimisti cu youtub-ul deoarece multi cantareti care s-au pus pe youtube au fost vazuti sau apelati de vreo casa de discuri pentru ca acum se cauta voci pe piata muzicala. Sper macar ca te-am ajutat cu ceva big grin

| EndlessV explică (pentru Robby9812):

Dar avem 14 ani, nu putem mergi la Vocea Romaniei sau la X Factor. Si la Romanii au talent, au fost deja preselectiile.