| anonim_4396 a întrebat:

Instabilitatea emotionala poate fi ascunsa? Ce trasaturi o dau de gol?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce instabilitate ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Da, poate fii ascunsa daca persoana care o are este una foarte inteligenta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faptul că cineva acționează în mod contradictoriu, își schimbă des părerile, are episoade in care se comporta de parca ar fi o alta persoana.

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Bună! Instabilitatea emoțională nu poate fi ascunsă, indiferent cat ne-am strădui. O putem "ține în frâu", însă nu o putem ascunde in totalitate.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Bipolaritatea te da de gol/ acum ai o stare, acum alta.

| Ararat a răspuns:

E impulsiva si manata de fobii, gesturile ii contrazic vorbele, au dependente.