| anonim_4396 a întrebat:

Intrbare pentru baieti
Majoritatea fetelor frumoase + destepte = singure si cele urate+mai prostute=cuplate. Care sunt criteriile dupa care va alegeti iubita? Cum arata iubita ideala pentru voi?

3 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Iti spun eu: fumoasa + desteapta= "nu am nicio sansa cu ea" sau "asta vrea numai din aia cu bani, si eu nu am bani pentru ea" sau "e prea desteapta si ma pune la punct, nu o pot controla" sau " e pretentioasa si presupune prea mult efort, deci mai bine nu incerc"
Urata+ proasta= " e urata, cred ca n-a mai vazut baieti. Asta se uda toata daca ma uit eu la ea" sau "e urata si nu face pretentii, mai e si proasta, deci o sa faca ce vreau eu, o sa o controlez cum vreau". Acum ai inteles?happy

| VladGH a răspuns:

Mai multe sunt frumoase + proaste decit urate + destepte. Unde sunt oare fetele frumoase + destepte? As alege o fata desteapta sau cel putin daca nu este, sa-si dea staruinta sa nu gindeasca prost happy

| volestice a răspuns:

Din cate stiu eu fetele cele mai bune stau acasa si nu merg noptile prin cluburi, baruti si alte localuri de acest gen -> cele mai prostute(sa zic fetele nu de treaba) sunt agatate de baieti. As zice ca e mai bine sa fii fata de treaba si vei ave si tu jumatate de treaba decat sa fii una dintre cele urate+prostute cu o jumatate care nu face nici un sfert.