| 愛日本 a întrebat:

♥ Întrebare capcană : Câte ouă face găina pe lună? Fundiţă dacă e corect şi dacă vreţi să ştiţi răspunsul corect mai uitaţivă la întrebare pentru că dacă nu ştie unul din voi, Îl voi zice eu.

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Gaina nu face oua pe luna deoarece nu are aer. Si nu trebuie sa spui ca e intrebare capcana deoarece nu va mai fi capcana. bye

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Gaina nu face oua pe luna

| porumbitza a răspuns:

Depinde.daca te referi la luna (in zile)31, 30 sau 28depinde cat are luna. daca te referi la luna (corp ceresc)nimeni nu iti poate raspunde cu exactitate. daca nu ebine trimite-mi un msj privat cu raspunsul.ok?

| underground05 a răspuns:

A ajuns vreo gaina pe luna? sa se faca vreun studiu evaluat pentru a afla cate oua face o gaina pe luna? bafta

| LoveWithoutInhibitions a răspuns:

Eu zic ca nici unul.Gaina face oua doar pe PLANETA Pamant, nu pe luna.

| Gdeni a răspuns:

Nu stiu

| Acadeeeaa a răspuns:

30 sau 31 depinde de numarul de zile pe care-l are lunahappy

| onita25 a răspuns:

Eu stiu raspunsul: gaina nu face oua pe luna ci pe pamant!

| 愛日本 explică (pentru onita25):

S-a zis deja raspunsul...