| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare, nu e.
Toti utilizatori care sunt expert TPU postati aici sa vad cati sunt. Multumesc. Daca se poate, raspundeti-mi si mie la intrebarile fara funda.

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Nu sunt expert TPU dar in total sunt 63 happy

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu inteleg la ce te ajuta. Daca vrei sa afli, cati sunt in total, intra la Comunitate http://www.tpu.ro/useri si numara-i! Succes!

NOname
| NOname a răspuns:

N-ai pentru ce. Noapte buna!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ma intreb ce importanta are numarul expertilor pentru tine, nu cred ca sunt peste 100, parerea mea este ca sunt undeva pana-n 75. Chiar crezi ca expertii TPU raspund doar pentru funda? Oricum, fundele se acorda, indiferent ca sunt promise ori nu si chiar daca cei care au pus intrebarile nu le acorda, are grija programul TPU de asta. Numai bine!

| Deleb a răspuns:

Nu stiam unde dau sa ii vad. Multumesc NOname pentru linkul dat, dar pe mine m-a interesant cati sunt. Multumesc mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar de ce nu cauți în clasament? Știu că-s vreo 60.

| HeiGiusyy a răspuns:

Eu sunt expert TPU laughing n-am nicio fundita laughing)