| CNP a întrebat:

1.De ce nu respectati categoria in care postati intrebarile?
2.De ce mai raspundeti la intrebarile celorlalti daca in loc sa ajutati va bateti joc?

Răspuns Câştigător
| CristinaCristi a răspuns:

1.gresesc sau asa vor [pentru ca sunt prosti]
2.pentru ca sunt nesimtiti

5 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Pai nu toata lumea face asa dehappy!
Am mai vazut unu dar nu toti sunt asahappy.
Si cei care se poarta urat sunt suspendati scrie in regulamenthappy.

| Aegyo a răspuns:

Pai...

1. Unii nu respecta categoria deoarece de exemplu categoria "Adolescenti" este cea mai rasfoita, in comparatie cu categoria "Voluntariat/Ecologie". Adica multi dintre noi daca am avea o intrebare de genul "Credeti ca iarna asta merita sa merg cu familia la munte? Cum credeti ca va fi vremea anul acesta acolo?" Ar posta-o sigur la categoria "Adolescenti", multi considerand ca: "Vai, sunt adolescent aceasta este categoria potrivita." Si acum cred ca tu ai facut la fel...

2. Unii fac asta doar pentru ca se cred interesanti si li se pare ca se va crede despre ei ca sunt mai inteligenti sau ceva de genul... Multi (si ma refer la cei care nu au cont) se folosesc de titlul de "anonim" pentru a badjocorii probleme celorlalti. Daca ti se va intampla, nu ii baga in seama si gata!

Sper ca te-am ajutat, mult noroc!

| Aegyo a răspuns:

Stiu, dar nu ai ce sa le faci! Nimeni nu va face nimic in privinta asta pana la urma... Acum nu vreau sa ma iei in nume de rau, doar spun asa: De ce ne doare pe noi asta? Daca ei asta au inteles din regulament, bravo lor! Asta este situatia, poti sa trimiti un mesaj la faimoasa "Echipa TPU" dar te asigur ca nu vor face nimic in privinta asta, o sa spuna ca este stupid sa le blocheze conturile pentru asa ceva... In fine eu atat am avut de zis (:

| CNP explică:

Am postat intrebarea aici ca sa vada majoritatea, pentru ca nu e normal ce se intampla! daca te uiti la celelalte intrebari puse de mine o sa observi ca se incadreaza in categorie.

| ade_7192 a răspuns:

Mda sunt de acord cu tine multi isi bat joc de intrebari... iar daca faci asta cei care pun intrebare se simt prost stiti ceva daca vreti sa faceti o gluma facetio frumos nu va bateti joc de oameni au si eu probleme decat sa raspundeti rautacios mai bine nu raspundeti.Acest site sa facut pentru a ajuta oameni nu pentru ati bate joc de ei.