| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti (am vazut ca se poarta): top 10 femei pe care nu le-ati da jos din pat ever.

Răspuns Câştigător
| Gregory a răspuns:

Salutare! Clasamentul meu se prezinta astfel:
1. Thalía;
2. Jennifer Hawkins;
3. Aishwarya Rai;
4. Nicole Kidman;
5. Halle Berry;
6. Tyra Banks;
7. Charlize Theron;
8. Adriana Lima;
9. Beyoncé;
10. Monica Barladeanu.
Nu va mai abateti de la subiect si raspundeti la intrebare (cei care nu au facut-o pana acum)!

32 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zazu, daca tot e plin de frustrati si orgoliosi de ce mai stai? Link folositor pentru cei care vor citi: http://www.tpu.ro/......l-sau-nu/.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce ai senzatia ca te ataca cineva? chiar nu iti inteleg starea colerica permanenta. fondurile astea nervoase le tratezi acasa, nu pe forum. nu da exemple, fii tu un exemplu, nu imi aduce aminte ce am scris(oricum nu deschid link-ul). sa fii iubita!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zazu, generalizarile sunt paguboase. Imi pare rau sa constat ca tu imi citesti raspunsurile ca fiind "stari colerice permanente". Eu sunt o persoana benigna, dar pun suflet in raspunsuri. Ma deranjeaza un atac direct la adresa mea si a altora, nefondat, fara legatura cu intrebarea frivola si hazlie pe care am postat-o. Daca interventiile mele te frustreaza sau ti se par deplasate, te invit sa lamurim aceasta problema punctual, pe lucruri concrete, preferabil in privat, sa nu-i plictisim pe altii.