| FrumoasaTa a întrebat:

Intrebare pentru baieti...
De ce atunci cind va place o fata si fata simte la fel(unii din voi) va legati si de alte fete ca daca va fi ceva si cu fata asta de acum nu va merge ceva si o ve-ti termina sa aveti altele de rezerva?
Va dati seama cit de mult ne raneste acest lucru?

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Cine a jucat poker știe cum e să stai la chintă la două capete.

| dReaml a răspuns:

Hmm, am o mica intrebare si eu... de unde stii ca ne placeti si noua?
Daca ne intelegem bine cu o fata si ea ne iubeste poate noi nu :o.
Noi baietii, cum sa-ti explic tie thinking
Noi sa zicem ca iubim o fata, dar poate o iubim dar ca simpla amica. Noi ne legam de alte fete pentru ca ele poate au spus negru pe alb ca ne plac -.-

| FrumoasaTa explică (pentru dReaml):

Eu spuneam iubire reciproca dar nu ca amici