| nycole_6068 a întrebat:

Intrebare pentru baieti(din curiozitate laughing )... ce va atrage la o blonda. dar la o bruneta? si ce preferati blonda sau bruneta sau.persoana in sine? dar la inceput nu aveti de unde sa o cunoasteti decat...sa judecati dupa aspect(sa zicem ca la prima vedere)tongue

Răspuns Câştigător
| Ovy81 a răspuns:

Brunetele, iar dc as vedea-o pentru prima data nu stiu cred ca as prefera sa nu se dea in stamba, sa fie prea figuranta, sa fie glumeata asa cum ii sta bine unei fete, sa fie draguta pentru ca si asta conteaza ca doar si tu te-ai uita la un baiat simpatic, sa nu fie incapatinata si mai sunt si alte criterii dar la prima vedere asta mi-as dori sa vad la o brunetawinking

1 răspuns:
| Dan a răspuns:

Sunt frumoase, blonda si bruneta, dar depinde de fiecare cum le percepe.Sa fie buna la suflet si apoi restul. happy