| Cristina788 a întrebat:

Baieti ce preferati dintre o blonda draguta/ sau o bruneta seducatoare? De ce?

Răspuns Câştigător
| Damii a răspuns:

Cred ca o bruneta!
Baietii adora fetele seducatoare!

12 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Blonda. Cedeaza mai usor, si sunt mai usor de prostit. Bruneta seducatoare, te face, te invarte, te domina. Pa!

| ΔH a răspuns:

"blonda draguta" este pleonasm.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Eu nu sunt baiat dar am vrut sa raspundlaughingbig grin.
Brunetele la putere \m/

| wannabe a răspuns:

Bruneta

| frumusikasuper1000322 a răspuns:

Pai stiu ca nu sunt baiat dar as alege o "Blonda Dragutza" pentru ca e "Blonda"si"Dragutza"happy:->

Răspuns utilizator avertizat
| ShadowAngel a răspuns:

O bruneta seducatoare: pentru ca:
1.Nu imi plac blondele
2.Imi plac fetele seducatoare
3.Imi plac brunetele

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

O bruneta seducatoare, deoarece da dovada ca stie sa seduca si are creier mai mult...:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar baieti...hai ca is curioasa si eulaughing

| dana_1181 a răspuns:

Sunt curioasa daca te gandesti la o fata blonda anseamna ca pentru tine e draguta /sau daca te gandesti la o fata draguta e neaparat blonda, apropo frumos mod de exprimare happywinking

| dana_1181 a răspuns:

Daca vezi o fata blonda pentru tine e draguta, sau daca te gandesti la o fata draguta pentru tine e blonda neapatrat? Apropo dragut mod de exprimarehappy