| crinutza_1923 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: preferati fetele care frecventeaza mereu cluburile, care merg doar ocazional sau care nu merg deloc in cluburi?

3 răspunsuri:
| louis3 a răspuns:

Buna!
De preferat ocazitional.Eu tot ocazitional merg, mai degraba prefer sa ma duc la un baschet, sa citesc ceva, eventual sa ma plimb.

| zerozero a răspuns:

De preferat ar fi sa nu mearga prin cluburi deloc... Poate sunt eu de moda veche, nu stiu, dar personal imi plac fetele cuminti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici, nici. Nu poti sa-ti faci o parere despre o fata doar dc merge sau nu la un amarat de club