| Celestina003 a întrebat:

Întrebare pentru fanii anime-ului "Naruto/Shippuden " cine este mai puternic Sasuke sau Naruto?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Naruto

1 răspuns:
| RainmakerX a răspuns:

La sfarsitul seriei Shippuden, Naruto si Sasuke sunt considerati egali, dar in acelasi timp, amandoi sunt mult mai puternici decat oricine altcineva.

La inceputul seriei Boruto, Naruto este cel mai puternic dintre cei
2, fapt ce se observa chiar si din filmul care a aparut.

Sasuke nu o sa mai poate face anumite semne si o sa fie conditionat sa lupte cu o singura mana.