| eurynomus a întrebat:

Intrebare pentru fete! Ce alegeti la un tip Inteligenta si caracterul sua fizicul si starea materiala?

Răspuns Câştigător
| AntoniaMry a răspuns:

Pai, nu ma intereseaza starea materiala. Eu, cu toata sinceritatea mea, as alege fizicul, inteligenta si caracterul. Trebuie sa ai o relatie [ una de petenie] buna cu acel baiat, sa aveti poate chiar si ceva in comun. Dar nici cand vrea sa spuna ceva, sau sa scrie ceva sa vad eu ca e analfabet, sau alte chestii. Am experienta, prin cate am trecut ...nici nu stii. Eu sunt inteligenta [ nu ca am IQ-ul mare], dar nu sunt nici analfabeta, stiu sa vorbesc corect gramatical.Asta este raspunsul meu pentru tine! Funda?

61 răspunsuri:
| Diamants a răspuns:

Inteligenta si caracterul...dar mult importa si fiziculwinking

| eurynomus explică (pentru Diamants):

Acu la varsta asta cred ca alegi bine dar mai incolo o sa ti dai seama k nu fizicul este important

| zambetfrumi a răspuns:

Inteligenta si caracterul dar cateodata si fizicul si starea materiala care nu conteaza asa mult

| Theshadow2000 a răspuns:

In primul rand caracterul si inteligenta dar si fizicul. starea materiala nu e chiar asa importanta pentru mine! big grin

| Deni99 a răspuns:

Pai in primul rad caracteru si apoi care este la fel de important este fizicu :X:X:X:X:X

| AndrutzaOnutza a răspuns:

Eurynomus,mi-ai lasat un mesaj si m-ai intrebat daca eu sunt in poza de la avatar si nu pot ca sa iti raspund prin alt mesaj asa ca iti raspund aici. Da eu sunt cea din poza. dc?

| Leahu_Evelina_1997 a răspuns:

Fizicul caracterul si inteligenta

| Iatco_Ecaterina_1996 a răspuns:

Inteligenta si caracterul

| Diana_3360 a răspuns:

Toate!