| edy4KtM a întrebat:

Intrebare pentru fete:Ce parere aveti de baieti cu cercei in ambele urechi daca va plac daca nu va plac. funda?winkingbig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Utilizatorul Dawn are niste abureli laughing Gaurile din ureche se astupa in cateva saptamani (5-6). Intr-un an nici nu se va cunoaste cercelul.
Legat de intrebarea ta, oamenii judeca aiurea pe oricine, ce mai conteaza atat timp cat tu te simti bine? am vazut tipii carora le statea bestial cu 2 cercei happy

| UbexFlo a răspuns (pentru anonim_4396):

Cateva saptamani? crying Am stat o saptamana fara cercei in ureche cu gaura facuta recent, bine, aproape un an, si am plans de mi-au iesit ochii cand am bagat cerceii inapoi.sad Gaurile vechi nu mi s-au astupat desi nu mai port cercei de cateva luni.straight face Dar aproape ca nu se mai observa ca cred ca m-am ingrasat la urechi laughing
Cat despre baietii cu doi cercei.Intradevar e ceva ciudat la ei dar si Alex Velea are cercei in amandoua urechile tongue Si ii sta super.

| Kimura a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate el le face cu acu' inrosit rolling on the floor

7 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Buna. Sincer, eu nu am nici o problema. daca lui ii place de ce as avea eu ceva impotriva? pana la urma eu stau cu el nu cu cerceii lui.

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Fiecare are o pasarica,pana la urma nu e ceva rau,dar mie
,imi displace sa vad asta,mii se pare disgratios.
Numai ca pe masura ce inainteaza si ei in varsta, isi dau seama ca nuai le sunt utili!
In concluzie, nu mi place!

| UbexFlo a răspuns:

Unii spun ca aia is gay happy Dar eu nu cred asta pe deplin.E o fita si cam atat.

| LikeNobodyElse a răspuns:

E treaba lor ce fac `hee hee)...e corpul lor...dar s`a cam renuntat la moda asta, acum vre`o 2 ani era in floare k la baieti sa aiba cercel/cercei.dar acum nu prea mai e asa in floare

| Dawn a răspuns:

Nu mi-ar placea deloc. Este dezgustator. Gandeste-te ca atunci cand o sa ai 80 de ani o sa ramai cu gaurile alea sau cu semne happy