| LoverBoy1 a întrebat:

Intrebare pentru fete:
Cum preferati baietii/barbatii, cu sau fara barba?
Funda pentru cel mai dragut raspuns happy

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Crezi ca pentru fete conteaza exclusiv barba? Esti mic.

| LoverBoy1 explică (pentru darrio2007):

Darrio eu nu voiam sa stiu special ca sa imi las barba sau nu, doar din pura curiozitate. Multumesc!

| darrio2007 a răspuns (pentru LoverBoy1):

Am inteles.Nu am vrut sa te jignesc cu ceva.O zi buna sa ai.

| Vans a răspuns:

Depinde.

| AlisPretty a răspuns:

Unor barbati le sta bine cu nitintica barba, ii face mai carismatici dar cateodata devine neplacut cand ii pupi pe obraz. Acum depinde de la baiat la biat daca ii sta bine sau nu, daca e aspra sau e mai pufoasa. De multe ori e mai bine fara ea.

| alinaiuliana89 a răspuns:

Cu barba si cu parul lung daca se poate :XX:X:X:

| CristinaMariaGG a răspuns:

Ii prefer cu barba dar nu cat mos craciun mai mult genul asta http://images4.fanpop.com/......3-882.jpg. Dar acum depinde unora nu le sta bine, altora da.