| Motanul239 a întrebat:

Intrebare urgenta!

Cine poate sa imi spuna cum sa activez sunetul la mesaje la galaxy S III?

dau funda!

Răspuns Câştigător
| LeonardoDiCapra a răspuns:

Meniu>>>Setari>>>Profiluri >>> Normal si acolo trebuie sa ai mai multe categorii dintr-e care si alerta mesaj.Acolo setezi tu
Sper ca te-am ajutat.
Succes!

| Motanul239 explică (pentru LeonardoDiCapra):

Nu am categoriile ...imi apare doar la setari sunet, ton de apel si notificari si l-eam pus pe toate la maxim da tot nu le ia.

| LeonardoDiCapra a răspuns (pentru Motanul239):

Ai incercat sa il inchizi si deschizi? sau sa ii scoti bateria si cartea, si sa-l deschizi apoi fara SIM. pune SIM-ul inapoi dupa vreo 10 minute...
Nu stiu ce sa zic... eu nu ma prea pricem, am zis doar ca nah...poa` ti-o fi de ajutor happy
oricum mai ai timp sa primesti raspunsuri... sper ca vei primi ajutorul cuvenit!