| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Intrebre adresata exclusiv barbatilor. Cum va plac femeile? Sa fie inalte sau mai scunde? Cu sani mari sau mai mici?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scunda si cu sani mari... asa, pe ansamblu sa para imensi!

| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Fiecare barbat are alegerile lui.acum raspunsurile pot fi diferite.din punctul meu de vedere femeia trebuie sa fie mai scunda decat barbatul...acum...nu toti prefera asta.m un prieten care a fost cu o fata mai inalta decat el.si noi mereu ii spuneam:"Iti dam o scara, mah"?

| unul1 a răspuns:

Mie nu-mi plac sa fie foarte inalte, chiar daca am 1, 86 am impresia ca o fata mare ma intimideaza big grin dar nici sa nu fie de 1 m si un dop. Sanii e ok sa fie mai mari dar nu exagerati. Aici cam toti prefera sa nu fie chiar sani mici.

| godfather1997 a răspuns:

Sa fie blonda/bruneta de inalta cam 1.75 maxim si sanii nici mari nici mici.Si greutatea cam 55 kg