| anonim_4396 a întrebat:

itrebare - s-a urcat capra pe urs si ursul pe-autobuz, care din ei erea mai sus!

Răspuns Câştigător
| viki a răspuns:

Eu stiam ceva cu o maimuta.big grin

15 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tramvaiu' ca avea prioritate! no talking

| Leea1234 a răspuns:

Eu o stiu altfel! dar sa nu te superi!
banc, banc, banc,
mama ta e pe tanc
tactu e pe sura
mama ta cere ...bomboane...(cerea ea altceva, dar nu puteam sa scriu!)

| Leea1234 a răspuns:

Caprita! am ghicit!

| Bishop a răspuns:

Capra e cea mai susbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| eliza a răspuns:

Buna! capra era mai sus. pa pa!

| ..pYtBulL.. a răspuns:

Capra e pe urs cae ursul e pe autobuz logic ar fi cpra mai sus dar depinde si cum sta pe urs poate sa stea asa incat capul ursului sa o intreaca pe cpra deci aleg ursul

| alexa_4912 a răspuns:

Capra sau autobuzul.
happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma supar, chiar daca nu mai traiesc (au murit in accident de avion ) si cu mine poti sa te dai la glume! doar am zis ca m-a nascut mama la spitalul 9! dar vreau raspunsul la intrebarea mea! si uita-te putin la hobbies si vezi daca i-am dat raspuns corect la ala cu papagalul lui ca ma imbolnavit cu nervi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

sa-ti traiasca maimuta! si sa ai grija cui o dai! este rea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

si tramvaiul s-a urcat pe autobuz! i-auzi al dracului tramvai! pesemne ca vatmanita a vazut burta ursului!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lumeee lumeeeee. s-a urcat mata pe caineeee.cainele pe autobus.cine e mai sus?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

otelistule! ce-ai cu mama? daca vrei sa stii pe cine s-a urcat mergi de-o intreaba! e aproape! are o garsoniera cu usa-n tavan!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nuuuuu! pina la urma o sa premiez cel mai haios raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

avind in vedere ca eu(Blindulben) sunt urs, cum mama naibii poate sa urce o capra pe mine? ai?