| SunnyFlame a întrebat:

La care va place sa mestecati guma happy? mana sus laughing? p. s. ce guma va place cel mai mult? dau funda si voturi:*

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orbit.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Mie imi placehee hee Guma five este preferata mea. In special cea cu ambalajul verdewinking

| andragrigoras2000 a răspuns:

Imi palce dar nu e extrem de buna.totusi,iti curata gurahappy
eu as putea spune ca o iubesclove struckpi.thinking gunma.sa zicem ca guma orbit pentru ca iti curata gura la perfectie si lamahappy

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

thumbs up thumbs up for chewing gum. happy imi place winterfresh cel mai mult. de ce? pentru ca e foarte mentolata si-ti reimprospateaza respiratia instantaneu. [ asa esti pregatit/a mereu pentru orice -> cine stie poate si pentru un sarut venit de la cineva specialwinking ] tongue

| AcrossTheSky a răspuns:

*ridica mana si sopteste* Five, Five, Five smug

| doika a răspuns:

Io am guma in gura:Xlaughinghubba buba imi place enorm da si guma fivelaughingbig grintiebatting eyelashes?

| Ţiiţţţu a răspuns:

Five! i love five mai ales cel rosu sh portocaliu:*:*: