| cadereaangela a întrebat:

La ce este importanta „Fundita"?

Răspuns Câştigător
| BulinutzaMov_6486 a răspuns:

Ca sa faci cat mai multe si poti primi premii! Funtita?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Fundita= raspuns castigator. Aceasta valoreaza 100 de puncte. Cu ajutorul ei, poti deveni EXPERT TPU...hee hee

| LifeFail a răspuns:

Funda este un semn de mulţumire care îţi oferă 100 de puncte. Cu ajutorul ei îi mulţumeşti,practic,celui care consideri tu că ţi-a dat un răspuns corect/complet/folositor. De îndată ce te hotărăşti(de obicei ai cinci zile la dispoziţie pentru a declara un răspuns câştigător), dai click pe "Declară răspuns câştigător", care se află în dreapta fiecărui răspuns,apoi pe "OK".Nu e nimic dificil.Eventual,poţi citi şi Întrebările frecvente(http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente ),unde cu siguranţă vei găsi multe răspunsuri care te vor ajuta.
Baftă!

| Absinthe a răspuns:

Nu-i adevarat. Nu funda te ajuta sa devi expert, ci raspunsurile folositoare. E importanta doar fiindca valoreaza 100 de puncte.