| Dan_8062 a întrebat:

La ce varsta a fost Peter Parker muscat de paianjenul modificat genetic ce l-a transformat in Spider-Man?

8 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Un hotel de 5 stele se transforma intr-un circ in toata legea cand un... Povestea tanarului Peter Parker, un orfan linistit, care e muscat de un paianjen modificat genetic si devine el insusi - pentru totdeauna - Spider-Man. asa si zic mai jos la ce varsta ok

| Ramona000 a răspuns:

Pagina utilizatorului MihaiShadowwww.cinemarx.ro/utilizator/MihaiShadow/top-10-filmeÎn cache
Aţi făcut clic pe +1 în mod public. Anulaţi
2 Iul 2009 – Varsta 21 ani pe cei cinci dupa cum urmeaza unul devine ignifug-incendiator, altul se transforma i Spider-Man 7 Spider-Man Spider-Man. Peter Parker a fost intotdeauna un adolescent timid, nebagat in seama de normal, pana intr-o buna zi, cand a fost muscat de un paianjen modificat genetic
asa zice inainte adica aici nu stiu daca e adevarat funda

| Alexaaandraaa a răspuns:

16-17 cam așa. Pup!:*

| Razor4free a răspuns:

La 16-17 ani. Funda?

| Dan_8062 explică:

Arata-mi de unde stii exact.

| Dan_8062 explică:

N-are cum la 21 de ani mai degraba la 16-17 tongue

| ChioruL14 a răspuns (pentru Dan_8062):

Cum chilu meu la 16 ani daca omul se ducea la experimente genetice organizate in cadrul facultatii?
cred ca voi v-ati uitat la parodie.

| Dan_8062 explică (pentru ChioruL14):

Pai frate nu erau organizate in cadrul facultatii, ci in cadrul liceului...