| DeeaOcHiSoRyCaPrUi a întrebat:

La ce varsta ati avut primul sarut si cum a fost? Cel mai frumos raspuns primeste funda! :*

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai lasand faptul ca l-am avut la o varsta destul de tarzie, la 18 anihee hee, a fost frumosbig grin.Eram in bloc cu prietenul meu,ascultam muzica si vorbeam,si din vorba in vorba a venit si m-a luat in brate,ne-am uitat cateva secunde unul in ochii celuilalt si apoi s-a intamplatlove struck,a fost superlove struck,nu cred ca as putea descrie acel momentlove struck, a fost pur si simplu minunatlove struck, in acel moment am simtit mii de fluturasi in stomachappy

7 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Primul sărut a fost la 12 ani.Cam devreme, ce-i drept dar nu a fost cine ştie ce.

| Konata a răspuns:

Buna, primul meu sarut a fost cel al mamei mele atunci cand m-a luat in brate prima data, mi-a simtit inima batandlove struck si m-a sarutat si eu am simtit imediat ca ea e mama mealove struck

| DeeaOcHiSoRyCaPrUi explică (pentru Konata):

Ma refeream la un sarut cu un baiat. Ca eu nu cred ca mai ti minte sarutul mamei tale de cand erai foarte micuta.

| scosei a răspuns:

Ha! Ha! HA! DeeaOcHiSoRyCaPrUi esti fantastica. Personal, nu-ti pot da un raspuns la intrebarea ta, dar am postat pentru ca nu m-am putut abtine sa iti spun cat de mult imi place intrebatea ta. Poate vei primii si cateva raspunsuri interesante. Bafta!

| DeeaOcHiSoRyCaPrUi explică (pentru scosei):

Si nu vrei sa raspunzi si tu la intrebarea asta? smug Poate raspunsul tau este mai bun.winking

| scosei a răspuns (pentru DeeaOcHiSoRyCaPrUi):

Sarutul ar trebui sa fie un sentiment intim care, dupa parerea mea, nu ar trebui comentat. Asa ca ma abtin sa dau un raspuns exact pe subiect!
P.S. Intrebarea ta este legitima, pentru o domnisoara de 14 ani, dar cand vei creste mai mare vei realiza ca acest sentiment trebuie impartasit doar cu persoana iubita.

| DeeaOcHiSoRyCaPrUi explică (pentru scosei):

Presupun ca esti o persoana romantica:X