| FlorinFlorin87 a întrebat:

La ce varsta v-a dormit( nu neaparat culcat) prietena/ul acasa la voi?

1 răspuns:
| xSweetAnGeLx a răspuns:

A dormit, prietenul meu... dar nu a fost entru ca noi am planuit-o ci din cauza ca parinti lui sunt prieteni buni cu ai mei si au venit cu toata familia...
are 3 surori si am decis sa mutam mai multe paturi intr-o camera si sa le ducem in aceeasi camera. le-am unit toate si am durmit tocmai langa el blushing
dap nu stiam eu atunci de prostii, aveam 12 si el 13, eram copii cuminti happy el nici macar nu m-a pupat straight facelaughing
trece. mssk big grin