| chiftelutacrocanta a întrebat:

La cine ii sta mai bine sa vorbeasca mai mult intr-o relatie de cuplu, la o femeie sau la un barbat? De ce din cate am vazut in mare parte barbatii sunt mai putin vorbareti de fel si femeile vorbesc mai mult ca barbatii?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu am văzut pe dos. De obicei bărbații se uită la mai multe filme, joacă mai multe jocuri, le au mai mult cu tehnologia deci au mai mult despre ce vorbi. Fetele însă au un debit verbal de obicei mai mare. Eu zic că lucrurile astea echilibrează oarecum situația dar chiar și așa nu putem generaliza. E o idioțenie să te întrebi cui îi stă mai bine atâta timp cât respectivii se simt bine în relația aia.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Ca un adaos am văzut fete cu un debit verbal foarte ridicat și sincer mi se par extrem de enervante, chiar încerc să le evit. Mai răruț că-i mai drăguț.

| justanotheruser99 a răspuns:

Eu zic ca nimănui! Amândoi ar trebui să fie echilibrati. Poate te va uimi, dar cunosc si câțiva tipi care vorbesc super mult.