| MiKutzelu34546 a întrebat:

La unitatea mea nu puteam instala win xp(probleme CD-rom) asa ca am luat alta unitate am bagat hardul meu si am instalat win...
Problema e ca dupa ce am terminat cu win am introdus hardul in unitatea mea si nu porneste isi da reset de fiecare data.
Nu merge nici hardul din unitatea cealalta si nici al meu.
Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| BigG a răspuns:

Hardul trebuie sa fie in calculatorul tau. Iti da eroare deoarece alte drivere sau instalat decat cele care sunt necesare pentru pc-ul tau.

| MiKutzelu34546 explică:

Pai după ce am instalat Windows pe el l.am încercat sa văd dacă merge și când pornește ajunge la imaginea cu windows care se încarcă și își da restart.