| LadyM_8234 a întrebat:

Lady Gaga sau Madonna? big grin

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Cu siguranta Lady Gaga! E originala si in ultima vreme aproape toate vedetele se iau dupa ea. e putin excentrica ce`i drep dar are o voce de milioanewinking(referitor la faptul ca e barbat e o mare minciuna)plus ca madona e cam batrana :p

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Lady Gaga pentru felul de a soca

Elianna
| Elianna a răspuns:

Madonna.

| Dan a răspuns:

Ca ce sa aleg? Noroc! happy

| patty32 a răspuns:

Lady gaga blushing
E mai extravaganta, se potriveste adolescentilor big grin
Pe cand Madonna [nu zic ca nu are voce, din contra, chiar are!] nu este pentru noi, adolescentii laughing
Ce sa facem noi cu o baba de 52 de ani?blushing
Rog fanii sa ma ierte laughing

| deutza a răspuns:

Lady gagabig grin

| jana_2486 a răspuns:

Madona normal.lady gaga e un barbat laughing

| Cleona a răspuns:

Niciuna dintre ele, ambele canta urat!

| CactusFlower a răspuns:

Niciuna big grin

| deNnisH`A>* a răspuns:

`gaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madonna normal! si nu e baba.cine zice asa nu are minte...cum sa fie baba? poate e putin mai in varsta, dar in niciun caz nu e baba...atunci una de 70 de ani si peste, ce mai e?//dar ce sa facem cu o baba ca lady gaga, care arata a o baba.winking

| oana_1158 a răspuns:

Madonna cu siguranta! (parerea mea)