| RedBullÎmiDăAaaripi a întrebat:

Cine va place mai mult, Lady Gaga sau Madonna?

42 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Lady Gaga. o ador!

Răspuns utilizator avertizat
| Mar a răspuns:

Deci ma scuzati ca va jignesc pe voi fanii madonna. dar nu o suport. da e in stare perfecta la ai sai 52 de ani sau cat ii are dar se da prea in spectacol in felul care se imbraca la felul cum se poarta etc. ma scuzati dar nu o suport. dar nu aleg nici una dintre ele pentru ca lady gaga nu ascult.:d

| dyannee a răspuns:

Gaga

| Laurici :x a răspuns:

Ambelehappy ambele au o voce frumoasa si un stil aparte!

| aиdяaaa●• a răspuns:

Lady GagahappyMelodiile Madonnei nu prea imi placbig grin

| Biby a răspuns:

Ambele.Seamana foarte mult.

| Sofffie a răspuns:

Lady Gaga :

| Ana a răspuns:

Madonna

| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Lady gaga, madonna e si ea o artsita, doar ca a fost una foarte buna pentru generatia ei. Lady Gaga rulz nowhappy
funda?big grin

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Chiar daca nu ascult lady gaga si madona...sincer o prefer pe madonna

| Glamour612 a răspuns:

Lady Gaga, dar cu Madonna nu am nimic imi plac mult si melodiile eilove struck mai ales cele cu Justin Timberlake

| Andrea28 a răspuns:

Lady Gaga

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Imi place lady gaga are un stil unic si melodiile sunt faine

| BlueBaby a răspuns:

Madonna era,, WOW" la timpul ei, acum Lady Gaga e,, wow" in prezent. Nu pot fi comparate. Fiecare a atras atentia intr-un anume fel, si de asemenea nu poti spune ca Lady gaga este mai extravaganta ca Madonna pentru ca si M. la timpul ei era o aparitie care starnea multe comentarii pro si contra.

Le-as alege pe amandoua.happy

| Andrada_5061 a răspuns:

Aman2 sunt excentrice, si se dedica cu totul publicului, fanilor dar mai mult MIE imi place de Lady Gaga, Madonna e...are melodii frumoase dar nu a mai scos nimic de aproape 2 3 luni... e incontinurae "Regina mUzicii pop"nu stiu cine a incoronat`o dar nu mi se parewinking

wave

| baru a răspuns:

Salut. Lady Gaga, este ceva nou, si este normal sa aiba succes. Intradevar, este buna. Dar, sunt curios sa vad, daca va rezista in top, ca si Madonna. Mai trebuie subliniat, varsta, si viata a celor doua. Intradevar consider ca este o diferenta majora intre cele doua. Din punct de vedere muzical eu prefer Madonna. Pa

| Anonime a răspuns:

Lady GaGa

| RedBullÎmiDăAaaripi explică:

Daca vreti sa stiti, mie imi plac amandoua, dar mai mult de Lady Gaga deoarece Madonna nu a mai scos de mult o melodie noua si oricum nu prea imi plac melodiile ei.

| Ancu1592 a răspuns:

Lady Gaga

| Panda15 a răspuns:

Lady Gagahappy imi place mai mult tie?

| →Ðeny :x← a răspuns:

Lady Gaga.

| Maduliciu a răspuns:

Madonna, lady gaga nu prea arata a lady happy mai repede a travestit... iar lady gaga nu atrage neaparat prin melodiile ei cat atrage prin aparitiile ei, look`ul ei si etc... nu se compara cu madonna

| Maduliciu a răspuns:

Dai stupid tuturor celor carora le place madonna? ce copii laughing.

| AmberMyth1 a răspuns:

Salut! Cred ca amandoua au voce buna, dar cred ca Madonna da un spectacol mai bun decat Lady Gaga. Iar lui Gaga ii place foarte mult sa atraga atentia, ce-a ce mai enerveaza la ea.

| Paywa a răspuns:

Gaga nu o sa se comapare vreodata cu Madonna, ea incearca doar sa-i copieze vocea si sa devina celebra ca ea.

| Alessandraaaa a răspuns:

Lady Gaga:X:X:Ximi plk mult:*

| BabyDoll a răspuns:

Lady Gaga happy

Răspuns utilizator avertizat
| Mayaaa11 a răspuns:

Ca sa fiu sincera madonna