| Gabriela2011 a întrebat:

M-am epilat cu big-ul pe picioare si m-am iritat fff tare. Ce sa fac sa nu ma mai irit? Eu intotdeauna ma irit si cu apart, ceara etc nu suport sa ma epilez.

Răspuns Câştigător
| secretname_8475 a răspuns:

Este o crema inainte de epliat ...intreaba la farmacii...si eu eram in situatia ta si dupa ce am cumparat crema asta mi.a trecut.si nu este scumpa eu am dat 5 lei pe ea

5 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Incearca sa pulverizezi apa termala pe piele dupa ce te epilezi.

| lo a răspuns:

Dezinfecteaza pielea cu spirt apoi hidrateaz-o cu o crema potrivita pielii tale.

| lizy12iul a răspuns:

Trebuie sa dai cu crema de corp dupa ce te epilezi succesbig grin

| zuzzzuuu a răspuns:

Foloseste crema depilatoare

| Gabriela2011 explică:

M-am dat cy crema de galbenele. Mereu ma dau da tot ma irit.