| DaReZon a întrebat:

M-as duce la banchet dar nu sunt prea sigur. Nu stiu sa dansez asa ca m-as simiti cam prost sa ii vad pe altii cum danseaza iar eu sa stau jos la o masa si sa ma uit la ei. Ce sa fac? =/ *FUNDA

Răspuns Câştigător
| ThePoet a răspuns:

Iti zic eu! Du-te si distreaza-te in felul tau! Eu unul am mers la banchet doar ca sa nu ma vorbeasca de rau colegii si m-am matolit bine apoi chiar am vomitat, dar nu de la bautura ci de la un parfum. rolling on the floor Iti zic eu e ok daca te duci si mananci si tu ceva pe acolo sau bei, sa nu-ti pese de dans si de-astea ca nu are importanta. Distreaza-te cum poti, dar nu-i lasa sa te barfeasca si alea alea ca e pacat. Eu m-am dus la banchet in blugi si adidasi, sincer.

2 răspunsuri:
| pyma a răspuns:

Du-te la banchet și nu te mai stresa atât, nu-i capăt de țară dacă nu știi să dansezi. Dacă nu te complici e simplu, te miști puțin de pe un picior pe altul și gata. Poți să-i rogi pe ai tăi să te învețe, dacă sunt de treabă și te înțelegi bine cu ei, o să râdeți cu lacrimi laughing.
Ar fi păcat să ratezi banchetul dintr-un motiv atât de prostesc, momentele astea nu se mai întorc și-n viitor ai să le regreți.
P.S.: Să bei cu măsură, riști să cazi în ridicol dacă te îmbeți și te dai în stambă.
Distracție plăcută!

| Leutzbv a răspuns:

Pai te duci la banchet pentru ca te simti bine cu colegii tai nu pentru ca stii sau nu stii sa dansezi. Daca nu te duci o sa te oftici ca nu te-ai dus macar sa stai la o masa si sa te uiti la ei...:0 In locul tau as prefera sa merg ca sa povestesc si sa ma distrez nu neaparat dansand. Si pun pariu ca si ceilalti vor fi gata sa-ti arate macar baza dansului, dacat te lasi dus de val!